Pierwsze Wrażenie

konsultacja wstępna

Jeśli potrzebujesz skonsultować swoje potrzeby, zrozumieć głębiej na czym polega moja praca, określić czy faktycznie mogę Ci pomóc, oddaję w Twoje władania 45 minut mojego czasu (gratis!)

Jeśli nie znajdujesz w mojej ofercie satysfakcjonującego rozwiązania i chcesz sprawdzić, co mogłabym zaproponować Ci w jeszcze bardziej zindywidualizowanej formie.

Zostaw mi wiadomość wraz z numerem telefonu i charakterystyką problemu (przydałyby się fotografie miejsca, o którym będziemy rozmawiać) i podaj dogodną porę dnia, która najbardziej będzie Ci odpowiadać do spokojnej rozmowy.

Możemy również umówić się na spotkanie na Skypie.

 

Potrzebowałam coacha, który ze mną porozmawia na temat wnętrza mojego mieszkania, do którego dopiero co wprowadziłam się. Nastrój miałam nieszczególny, bo sterta pudeł, dużo pracy, nienowe mury i totalny brak czasu na urządzenie mieszkania połączony z potrzebą błyskawicznego „coś z tym zrobienia”. W trakcie sesji z Maciejką miałam okazję przedstawić swoje potrzeby, zostałam zrozumiana i wysłuchana a na deser zainspirowana do działań. Sama przyjemność pracy z tak profesjonalnym design coachem, który rozmawiając o wnętrzu domu, rozjaśnia i porządkuje wnętrze osobiste. Wierzcie mi to prawdziwa sztuka tak pracować i pomagać klientowi, który, tak jak ja, nie bardzo wiedział czego chce i na dodatek był przygnieciony pudłami.

Małgorzata – self coach

napisz do mnie

imię i nazwisko

adres e-mail

telefon kontaktowy

temat wiadomości

treść wiadomości