Remont z Głową

wnętrzarski mastermind

DLA KOGO ?

Kiedy czeka Cię remont łazienki, wymiana kuchni lub sama mierzysz się z wykańczaniem nowego mieszkania i nie wiesz w co ręce włożyć, od czego zacząć - Wnętrzarski Mastermind może okazać się dla Ciebie wybawieniem!

Podczas regularnych spotkań online w grupie osób stojących przed podobnym wyzwaniem, łatwiej jest zmierzyć się z  czekającym Cię remontem.

Nieważne, czy chcesz zmienić kuchnię, planujesz nową łazienkę lub zmieniasz styl i umeblowanie pokoju. Jeśli nie wiesz jak za to się zabrać, przeraża Cię ten proces i odsuwasz go w czasie - to zgłoś się do mnie.

CO PROPONUJĘ ?

W grupie kilku kobiet borykających się z podobną tematyką, spotykać się będziesz przez 5 tygodni na skypie, zawsze w ten sam dzień tygodnia, wieczorem. Przez 1,5h będzie czas na wymianę poglądów, doświadczeń, burzę mózgów rozwiązujących dylematy, dużą dawkę informacji prosto w temacie Twoich potrzeb. Nad wszystkim czuwam ja, z perspektywy specjalisty w dziedzinie urządzania wnętrz,służąc bieżącym wsparciem, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

CO ZYSKUJESZ?

Z tygodnia na tydzień będziesz bliżej sukcesu! Grupowa mobilizacja, inspiracja plus moje wsparcie i wiedza. Efekt? Po 5 tygodniach wychodzisz z gotowym planem do działania przy realizacji remontu.

 

Przyznam, że od naszych mastermindowych spotkań oczekiwałam cudów. Chciałam się spotkać przez kilka tygodni, w trakcie zastosować wskazówki i jakoś tak bez bólu i przy małym budżecie dotrzeć do miejsca, w którym przebywanie w nowej kuchni sprawi mi przyjemność. Spotkania przede wszystkim były dla mnie zimnym prysznicem, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. Od razu dowiedziałam się, że muszę planować spokojniej i systematycznie, wyznaczając zakres prac i śledząc uważnie adekwatne zmiany w budżecie. Dodatkowo nie byłam w tym wszystkim sama – obecność innych dziewczyn, które rozumiały moją postawę laika i same mierzyły się w budowlano-remontowymi wyzwaniami, okazała się nieoceniona.

Santi lovebysanti.com

W trakcie zdałam sobie sprawę, że mastermind i praca z coachem pomogły mi wyartykułować własne mieszkaniowe potrzeby.
Rola Maciejki w tych spotkaniach jest nie do przecenienia. Przede wszystkim służy ona merytoryką, nie wspominając już o pomocy w momentach krytycznych, czyli np. wykonaniu poprawnych pomiarów i stworzeniu z nich wizuzlizacji, która pierwszą mapą pragnień zmian. Nie mówiąc o wsparciu już w chwilach krytycznych, gdy nagle coś trzeba rozbierać, zmieniać, nagle ratować. Dodatkowo Maciejka wprowadza w chaos remontu spokój. Dla mnie osobiście było to na wagę złota.

Santi zarabiajjakobloger.pl

Jeżeli masz śmiały plan na przeróbkę swojej przestrzeni a wszyscy wokół mówią: „Tego się nie da zrobić” albo wręcz przeciwnie – nie masz pojęcia, co by tu zmienić a nie chce ci się już być we własnym mieszkaniu, to koniecznie bierz udział w Mastermindzie. Spojrzenie innych osób, fachowa pomoc prowadzącej to dwa największe atuty tej formy. Potrzebowałam takich spotkań, bo po pierwszym i drugim generalnym remoncie mieszkania czułam po prostu niepokój na myśl, że mam ruszyć moją łazienkę. To uczucie sprawiało, że remont był ciągle w sferze marzeń a łazienka się sypała. Ale już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że udział w mastermindzie był strzałem w dziesiątkę. Prowadzona wręcz za rękę zaplanowałam remont, który w ostateczności zajął równe dwa tygodnie i zakończył się sukcesem. Spotkania zaczynałam z mglistą wizją swojej łazienki. Skończyłam z kompletnym projektem, który bardzo ułatwił nam zakupy a fachowcom pracę.

Barbara Dudzik, Transkrybentka

W Mastermind z Maciejką „weszłam”, żeby zmotywować siebie i mojego narzeczonego do remontu, który „wisiał” nad nami od jakiegoś czasu (…) Był to czas intensywnej burzy mózgów i zgłębiania tematów, na których do tej pory zupełnie się nie znałam. Poznałam nie tylko zasady aranżacyjne, ale i praktyczną stronę remontowania i urządzania mieszkania. Mastermind przyniósł nam wielką ulgę. Wreszcie podjęliśmy decyzje, które bez mastermindu, były tylko mglistymi problemami bez szans na realizację. Nasze „gniazdko” jest teraz na prawdę nasze i nie zamieniłabym go na żadne inne!

Agnieszka Kudełka, historyczka agnieszkakudelka.pl

 

Jeśli to coś dla Ciebie, nie wahaj się i napisz do mnie jak najszybciej!

imię i nazwisko

adres e-mail

telefon kontaktowy

temat wiadomości

treść wiadomości