Wymarzony Dom

- zmień swoje wnętrze

To mój autorski program "Urządzanie przez odkrywanie", opracowany w 5 krokach, by doprowadzić Cię do wnętrza, w którym poczujesz się jak w domu.

DLA KOGO?

Jeśli chcesz dokonać zmian we wnętrzu, w którym mieszkasz od lat - odświeżyć, dokończyć, prze-aranżować, zmienić styl, uspójnić, zrewolucjonizować.

Chcesz zmienić wystrój całego domu lub tylko pokój dzieci albo część dzienną

Jeśli czujesz, że potrzebujesz większych zmian, ale nie wiesz od czego zacząć i na czym skończyć

Nie chcesz angażować projektanta wnętrz, ale czujesz, że zostając z tematem zupełnie sama, jesteś zagubiona

Kiedy potrzebujesz urządzić się od nowa, masz głowę pełną pomysłów i nie wiesz który wybrać

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, by planowane zmiany okazały się możliwe do zrealizowania

Kiedy wiesz prawie wszystko, a jednak czujesz niepewność czy podołasz samodzielnie, więc z wdzięcznością przyjmiesz pomoc kogoś, kto przeprowadzi Cię przez proces zmian krok po kroku.

CO PROPONUJĘ?

W odpowiedzi na Twoje potrzeby przygotowałam program pracy nad wnętrzem w 5-ciu krokach. Całość odbywać się może w kontakcie online lub z wizytami u Ciebie w domu (jeśli mieszkasz w Warszawie) i zakłada 2 miesiące intensywnej pracy także pomiędzy spotkaniami.

KROK 1. ODKRYWANIE SIEBIE

Zaczynamy od szczegółowej analizy trybu życia domu, ze specjalnym uwzględnieniem Twoich potrzeb. Pomaga w tym ankieta, którą opracowałam specjalnie do tego etapu, by ułatwić diagnozę i spojrzenie na swoją codzienność z niecodziennej perspektywy.

KROK 2. PROJEKTOWANIE ZMIAN

Dogłębna rozmowa i wnikliwe poszukiwanie mocnych i słabych punktów domu, pomaga w opracowaniu propozycji zmian, celowanych w Twoje potrzeby. To czas, gdy przedstawiam Ci moje pomysły. Przygotowuję układ funkcjonalny w formie rzutu z opisem moich propozycji. Dostaniesz także style board z sugestią materiałów, mebli i dodatków.

KROK 3. ODKRYWANIE STYLU

Wspólnie dopinamy szczegóły przestawionych projektów. Z gotową koncepcją przechodzimy do wyszukania konkretnych materiałów, niezbędnych elementów dostępnych na rynku, by pomysł nabrał realnych kształtów. Pod koniec dostajesz listę zakupów z wybranymi meblami, lampami, płytkami itd.

KROK 4. PLAN ZMIAN

- Ustalamy harmonogram działań. Kogo potrzebujesz zaangażować (stolarz, malarz, glazurnik) ile to będzie trwać i kosztować oraz czego jeszcze brakuje, by móc ustalić precyzyjny plan działania. Dostajesz checklistę kolejnych kroków, by zapanować z łatwością nad kolejnością postępujących zmian.

KROK 5. FINAŁOWA ODSŁONA

- ostatnie spotkanie  ma na celu omówienie poczynionych zmian i zweryfikowanie czy czegoś brakuje do pełni szczęścia, ewentualnie wytyczenie checklisty do opracowania detali. Ale generalnie odpalamy szampana, bo jesteś szczęśliwa z poczynionych zmian!

CO DOSTAJESZ

wiedzę - konkretną i wartościową, która pomoże Ci urealnić pomysły i uniknąć kosztownych pomyłek

pomysły - w postaci kreatywnego planu i styleboardu

plan działania - checklista, harmonogram prac, wskazówki logistyczne i zakupowe, uwzględniając Twoje możliwości

wsparcie  - techniczne i stylistyczne.

empatię dla Twoich potrzeb, zwyczajów, gustu i marzeń

inspirację i motywację oraz opiekę nad Twoimi pomysłami

Twój styl, Twój czas, Twój budżet - moja obecność

 

Na współpracę z design coachem zdecydowałam się, bo czułam, że urządzając nowy dom, potrzebuję jedynie wsparcia i pokierowania w najtrudniejszych dla mnie momentach. Efekt jest zaskakujący! Mamy poczucie, że wnętrze wykreowaliśmy zupełnie sami, konsultując jedynie nasze wybory i potwierdzając ich wizualny czy techniczny sens podczas sesji z Maciejką. Takie rozwiązanie okazało się podwójnie satysfakcjonujące, bo oszczędzające mnóstwo czasu, a przy tym daleko tańsze od pełnowartościowego projektowania. Tworząc wizualnie to, co nam się podoba, uniknęliśmy kosztownych błędów i technicznych problemów. Finał jest taki, że mamy piękne, przemyślane, kompletnie nasze wnętrze i dumni jesteśmy z tego, że urządziliśmy je sami!

Agnieszka i Sławek

 

Jesteś ciekawa jak to się odbywa? Przeczytaj tutaj

 

Czujesz, że to coś dla Ciebie? Sądzisz, że mogę Ci pomóc?

zgłoś się do mnie

imię i nazwisko

adres e-mail

telefon kontaktowy

temat wiadomości

treść wiadomości