colibriFreeBack14

TWÓJ DOM POTRZEBUJE ODMIANY, A TY NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

Uporządkuj pomysły, odkryj swój unikalny styl i stwórz harmonijne wnętrze dopasowane do siebie.

tło na stronę

Jako pierwsza polska Design Coach wspieram kobiety w urządzaniu się na nowo tak, by dopasować wygląd, charakter i funkcjonalność wnętrza do ich osobowości i stylu życia.

Porozmawiajmy o Twoim Wnętrzu :

wystarczy, że wybierzesz termin bezpłatnej konsultacji:

Zanim umówisz się na rozmowę, przeczytaj koniecznie:

Tu nie spotkasz oferty na klasyczny projekt wnętrza. Nie będę Cię przekonywać do moich wizji, ani podsuwać gotowych rozwiązań. 

Często trafiają do mnie kobiety, które wiedzą, że potrzebują coś wokół siebie zmienić, tylko nie mają pomysłu jak się do tego zabrać. Obawiają się też, że taka rewolucja wnętrza jest zbyt dużym wyzwaniem, któremu same nie podołają.

Dzięki pracy ze mną zaczynają zauważać, jak otoczenie wpływa na ich emocje i samopoczucie. I nagle odkrywają że prawdziwa metamorfoza, to coś więcej, niż wybór kolorów, czy zakup nowych mebli. 

W procesie design coachingu, prowadzę Cię w transformacji, która odmienia nie tylko przestrzeń, ale także poprawia Twoje samopoczucie

Praca z designem wnętrza pomaga lepiej poznać siebie, odkryć swój unikalny styl i przywraca wewnętrzny spokój i równowagę.

W takiej podróży zapewniam Ci empatyczne prowadzenie i merytoryczne wsparcie. Poczujesz pewność dla własnych decyzji i zaufanie do swoich pomysłów. Odzyskasz wiarę w moc swojej kreatywności, dzięki czemu stworzysz dom idealnie dopasowany do siebie (i twojej rodziny).

Ta rozmowa jest więc kierowana do kobiet, które są zdeterminowane na przeprowadzenie zmian w swoim domu, ale nade wszystko chcą poczuć się w nim szczęśliwie SOBĄ. Konsultacja ma na celu ustalenie jak zrobić to szybko, z lekkością i w zgodzie z Twoją naturą.

Odmień siebie i swoją przestrzeń

Wybierz termin bezpłatnej konsultacji z kalendarza:

Co zyskują moje klientki

dzięki pracy ze mną?

pewność działania

Nabierają zaufania do swoich pomysłów i decyzji. Odzyskują wiarę w moc swojej kreatywności, dzięki czemu tworzą dom idealnie dopasowany do siebie

własny styl i estetyczne DNA

Odnajdują swój unikalny styl i poznają jakie elementy aranżacji spójnie wyrażą ich gust i osobowość, niezależnie od trendów.

kompletny pomysł

Dostają indywidualny przepis na metamorfozę swojego wnętrza z dedykowaną paletą estetyki, stylowymi moodboardami i z listą zakupów.

Poznaj mnie bliżej

Mam na imię Maciejka. Specjalizuję się w urządzaniu wnętrz na każdym etapie życia. 

Pomagam kobietom w urządzeniu domu na nowo i w odnalezieniu niepowtarzalnego stylu wnętrza w zgodzie z ich osobowością.

Uczę, jak wyrażać siebie poprzez design, żeby wnętrze odbijało niepowtarzalność i wyjątkowość każdej kobiety. 

W swoich autorskich programach, wspieram kobiety wiedzą, inspiruję, daję narzędzia i prowadzę za rękę w procesie odmiany wnętrza na nowo.

Jestem ekspertką w zakresie estetyki i coachem designu, specjalistką od łączenia kolorów i czarodziejką tworzenia szczęśliwych przestrzeni do życia.

Znam świat wnętrz od podszewki. Przez 25 lat projektowałam i zrealizowałam setki przestrzeni mieszkalnych, mam więc lekkość w  realizowaniu projektów, rozumieniu ludzi i prowadzeniu remontów. Dzisiaj łączę te doświadczenia z kompetencjami coacha, bo we wnętrzu najistotniejszy jest dla mnie Człowiek. Jego natura, osobowość, niepowtarzalny styl i indywidualne potrzeby są podstawową inspiracją, by mógł powstać prawdziwy, żywy i harmonijny DOM.

Najpiękniejsze wnętrza to nie te stylowe i modne, ale takie w których odbija się osobowość mieszkańców. To właśnie w nich powstaje DOM, który ma nieprzemijającą urodę

Opinie klientek

mail: kontakt@designcoach.pl

Qubatura Design & Art sp. z o.o.