colibriFreeBack14

DLA KOBIET PRAGNĄCYCH DOMU, KTÓRY STANIE SIĘ ICH PRZYTULNYM AZYLEM I MIEJSCEM MOCY

Maciejka_005 smaller

Mam na imię Maciejka. Pomagam kobietom, które szukają swojego miejsca, swojego stylu i hamonii między tym jak żyją i mieszkają. Wspieram w uwolnieniu energii, poukładaniu emocji i odmianie wnętrza, by mogły wyrazić siebie na nowo.

Zarezerwuj 45 min., a pokażę Ci jak możesz to zmienić

Po co rozmowa?

Chciałabym bliżej poznać Ciebie i zobaczyć w jakiej przestrzeni żyjesz i mieszkasz dzisiaj. Bez tego trudno mi będzie określić czy i jak mogę Ci pomóc. Dlatego koniecznie prześlij mi zdjęcia ze swojego wnętrza, przed naszym spotkaniem.

Dzięki temu będę mogła podpowiedzieć Ci, jak możesz zadbać o swoją przestrzeń, żeby poprawić swoje życie. Bo styl życia i wygląd wnętrza to naczynia połączone:

To, jak mieszkasz i czym się otaczasz, wpływa na Twoje samopoczucie i emocje. A to jak żyjesz, rzutuje na wygląd i funkcjonowanie Twojej przestrzeni. 

I tu nie chodzi o zwyczajne przearanżowanie wnętrza, zmianę dekoracji, nowe meble, czy przemalowanie ścian. Tu chodzi o CIEBIE. O to co czujesz, o czym myślisz i jak funkcjonujesz. Co Cię drenuje i osłabia, a co Ciebie wspiera i karmi.

Kobiety, z którymi pracuję w procesie „POCZUJ SWOJE WNĘTRZE” kontaktują się ze swoją intuicją, odkrywają swój potencjał kreatywny, konfrontują się z emocjami, zmysłami i marzeniami. Dzięki czemu zaczynają czuć gotowość, moc i spójność w sobie, żeby zająć się odmianą wnętrza swojego domu. 

Z przyjemnością pomogę Ci określić siebie na nowo i poukładać Twoje wnętrze, by zaczęło wyrażać Ciebie. W efekcie:

Jesteś gotowa na transformację swojego życia przez odmianę wnętrza?

Wybierz termin rozmowy:

Jeśli nie znajdziesz terminu dla siebie, napisz: kontakt@designcoach.pl

Kim jestem?

Nazywam się Maciejka Peszyńska-Drews i pomagam kobietom, które źle się czują w swoim domu, odnaleźć harmonię między tym jak żyją i jak mieszkają

Pokazuję im jak wyrazić siebie, odzyskać sprawczość, energię i radość życia, wykorzystując moc designu, by odnalazły swój niepowtarzalny styl wnętrza w zgodzie z własnym stylem życia.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę i 25-letnie doświadczenie projektantki wnętrz, naturalną zdolność łączenia kolorów i lekkość w żonglowaniu estetyką dyplomowanej artystki, wraz z kompetencjami coacha, wrodzoną empatią i umiejętnością wsłuchania się w drugiego człowieka. Projektowanie jest moją pasją, a design coaching jest moją misją.

Opinie klientek

Zobacz efekty moich klientów

mail: kontakt@designcoach.pl

Qubatura Design & Art sp. z o.o.