Nazywam się Maciejka Peszyńska-Drews
Jestem projektantem wnętrz, ekspertem w zakresie planowania funkcjonalnego, designu wnętrza, kreatywnego urządzania. Od 15 lat prowadzę Autorskie Studio Projektu Qubatura, w którym zrealizowałam ponad 20 000 m2 niezwykłych wnętrz dla zwykłych ludzi.

Jestem właścicielką marki Design Coach™ by Maciejka. To unikalne połączenie pracy projektanta i coacha. Pomagam w odnalezieniu własnego stylu, podpowiadam jak urządzić swoje wnętrze bardzo osobiste, inspiruję, by mieszkać w zgodzie ze sobą. Moja misja:

Zasługujesz, by mieszkać pięknie na każdym etapie życia.

 

Projektując wnętrza mieszkalne, ogromną wagę przywiązuję do indywidualnych potrzeb i upodobań jego właścicieli. Dlatego większość realizacji uzupełniają moje autorskie meble, które podkreślają niepowtarzalny charakter każdego wnętrza. Dobry projekt to nie tylko design, pomysł zawarty w wizualizacji. Musi jeszcze zaistnieć i funkcjonować w świecie rzeczywistym. Słowa Steve Jobs'a oddają istotę mojej pracy:

"Design is not just what it looks like, design is how it works"

Realizowane przeze mnie projekty są publikowane od wielu lat na łamach czasopism wnętrzarskich. Jestem jurorem w corocznym konkursie Dobry Design, udzielam porad na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj, piszę artykuły dla pism i portali wnętrzarskich. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Szkoły Power of Coaching ACSTH w Warszawie.

Dzisiaj, po latach zebranych doświadczeń mogę z całą stanowczością powiedzieć, że esencją dobrego projektu jest wsłuchanie się w drugiego człowieka. Dobrze postawione pytania i właściwie zdiagnozowanie potrzeb to gwarancja udanego wnętrza. Jako pierwsza w Polsce Design Coach™ tworzę autorski program pracy nad wnętrzem, w którym inspiruję do świadomego aranżowania domu przez poznawanie swojej prawdziwej natury. To holistyczny proces, który wprowadza harmonię w Twoich pomysłach, potrzebach, marzeniach, estetyce i stylu.


KIEDY TWÓJ DOM POTRZEBUJE ZMIAN

- Design Coach jest właśnie dla Ciebie!

 

Zobacz moją ofertę:

PLAN - PRICE

Description

Pakiet Stylowych Rozmów

e-Spotkania z osobistym doradcą stylu

w poszukiwaniu rozwiązań

idealnych dla Twojego wnętrza


e-Design Roomor

Spersonalizowany koncept aranżacji wnętrza on-line,

powstający w pełnej komunikacji i

z aktywnym Twoim udziałem

Kobiece Warsztaty Designu

W poszukiwaniu tożsamości Twojego wnętrza,

by mieszkać tak, jak lubisz

i czuć u siebie się jak w domu