Dla kobiet, które, budzą się do życia na nowo i potrzebują totalnej odmiany w swoim wnętrzu

CHCIAŁBYŚ ODMIENIĆ SWÓJ DOM, 
ZNALEŹĆ SWÓJ STYL
 I URZĄDZIĆ SIĘ NA NOWO? 

By poczuć wolność, odzyskać radość i energię do życia?

Daj mi 30 minut, a pokażę Ci jak z lekkością, z samodzielnie opracowanym projektem i bez wielkiego remontu,
 urządzić się tak, żebyś poczuła się jak u siebie w domu.

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

 

Od jak dawna marzysz, by zmienić coś w swoim domu?

Masz dość tego jak żyjesz i mieszkasz i potrzebujesz totalnej odmiany wokół siebie?

Czujesz, jak wiele zmienia się w Twoim życiu i pragniesz, by wnętrze za tym podążyło, bo obecne już dawno przestało pasować do tego, kim jesteś dzisiaj?

Chcesz zmienić energię wokół, pożegnać stare i zaprosić nowe, by poprawić komfort i jakość życia?

Marzysz, by dom stał się Twoim azylem, w którym odnajdziesz swoje miejsce i poczujesz się w nim u siebie?

Jesteś gotowa na zmiany, ale nie wiesz w jakim stylu się urządzić, masz wątpliwości co do siebie pasuje, brakuje Ci wyobraźni, by wiedzieć jak to będzie wyglądać?

Chcesz urządzić się po swojemu, wiesz dobrze, czego Ci trzeba, ale potrzebujesz wsparcia, poprowadzenia za rękę, by zyskać pewność swoich wyborów i móc konfrontować swoje pomysły?

Pomagam świadomym kobietom, które są na etapie przebudzenia ku sobie, w holistycznym urządzeniu życia i wnętrza na nowo. Wspieram w drodze do odnalezienia siebie i wymarzonego domu, poprzez świadome i uważne wykorzystywanie designu wokół siebie. Pokazuję jak aranżować dom w zgodzie ze sobą i dopasować go do swojego stylu życia.

Obraz

Jeśli czujesz, że to najwyższy czas, żeby wziąć życie w swoje ręce, zrobić nowe porządki i przemeblować swój dom, 
pokażę Ci jak możesz to zrobić w zgodzie ze sobą. 

Tutaj nie zaproponuję Ci klasycznego projektu. Mój autorski proces, to coś znacznie cenniejszego dla Ciebie. Rozpoznasz w nim siebie, poznasz swoją naturalną stylistykę, dowiesz się jak się urządzać, żeby poczuć się u siebie jak w domu na każdym etapie życia.

  • Raz na zawsze znajdziesz swój styl i zrozumiesz jak się urządzać w harmonii z własną naturą.
  • Uporasz się z dotychczasowym chaosem, przeorganizujesz przestrzeń i zyskasz nową jakość życia.
  • Dopasujesz do siebie kolory, struktury i elementy aranżacji, które będą wyrażać Ciebie i wspierać Cię w codziennym życiu.
  • Poczujesz moc własnej kreatywności i wyobraźni, by urządzać przestrzeń po swojemu w każdym momencie życia.
  • Nigdy więcej nie będziesz musiała się zastanawiać nad tym, co zmienić i co pasuje do Twojego domu.
  • Znajdziesz harmonię pomiędzy stylem życia i stylem wnętrza, którym się otaczasz.
  • Zadbasz o swój dobrostan, azyl i komfort życia, by poczuć spokój, szczęście i spełnienie.

To wiedza i jakość, z którą zostaniesz na zawsze. Zaczniesz inaczej patrzeć na urządzanie swojego domu. Zyskasz swobodę, pewność siebie i radość kreatywnego tworzenia przestrzeni wokół siebie w dowolnym momencie życia. Jesteś gotowa na transformację swojego wnętrza?

ZRÓB PIERWSZY KROK I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ
Obraz

 

Kim jestem?

Mam na imię Maciejka. Specjalizuję się w kreowaniu wnętrz, na różnych etapach funkcjonowania domu, idealnie dopasowanych do stylu życia i osobowości mieszkańców, 

Pracuję z kobietami, które szukają swojego miejsca, swojego stylu i harmonii między tym jak żyją i mieszkają. Pomagam osobom, które są gotowe do przeprowadzenia zmian wokół siebie i chcą to zrobić w zgodzie ze sobą. 

Jestem projektantką, coachem dizjanu, innowatorką i mentorką sztuki mieszkania w harmonii ze swoim wnętrzem.  

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę i 25-letnie doświadczenie projektantki wnętrz, naturalną zdolność łączenia kolorów i lekkość w żonglowaniu estetyką wraz z kompetencjami coacha, empatią i umiejętnością wsłuchania się w drugiego człowieka. 

Swoim autorskim programem, wspieram, uczę i prowadzę w drodze do Twojego wymarzonego domu. Przy mnie urządzisz się sama, dokładnie tak, jak potrzebujesz, a ja dam Ci narzędzia, inspiracje i wsparcie, byś dotarła tam bezpiecznie, unikając błędów i odnalazła swój niepowtarzalny przepis na wnętrze dopasowane do siebie.

Obraz

Opinie

Z całego serca polecam pracę z Maciejką. Zwłaszcza wtedy, kiedy coś zmienia się w Twoim życiu i chcesz, żeby otoczenie za tym podążyło. Maciejka pomogła nam odczarować naszą przestrzeń. Jestem zaskoczona jak wiele może się zmienić przy w sumie nie takich znów wielkich działaniach. Zmiana jest dla nas spektakularna i czujemy się jak w nowym domu. Bardzo podziwiam Maciejkę za sztukę słuchania, nie jest łatwo usłyszeć, czego chce ktoś, kto sam nie za bardzo wie, czego chce. A jednak Maciejka usłyszała nas tak, że każdy z nas miał poczucie, że tak, właśnie o to chodziło! I to pod każdym względem - estetyki, finansów, logistyki. Serdecznie dziękuję!!!


Ewa Tyralik-Kulpa

Po latach zapragnęłam mieszkać zgodnie ze swoim gustem i upodobaniami. Piękno. Przestrzeń. Światło. Słońce. Wygoda. Elegancja, ale bez przepychu. Funkcjonalność. I to wszystko poczuła i zrozumiała - w sobie tylko znany, magiczny sposób Maciejka-czarodziejka! Zaproponowane aranżacje uwzględniają to, co lubię, jak żyję. Do niektórych rozwiązań musiałam się przekonać poprzez doświadczanie ich "na próbę". Przy okazji oczy mi się otworzyły na niektóre sprawy których wcześniej nie dostrzegałam Uwolniłam przestrzeń ze wspomnień, z przeszłości. Salon ożył! Kuchnia nabrała proporcji! Dom nabrał harmonii. Jest cudny! To już druga nasza realizacja. Na pierwszy ogień poszło miejsce pracy. Biuro które ma duszę


Olga Błaszczyk

Korzystałam z usług Maciejki kilka razy i powiem tak - będę korzystać do końca mojego życia! Maciejka słucha, pyta, rozumie, nie narzuca gotowych rozwiązań, tylko pomaga odkryć na czym mi naprawdę zależy, co wcale nie jest takie oczywiste przy urządzaniu. A jednocześnie ma ogromną wiedzę i smak. Dzięki temu powstaje coś, co jest moje, ukochane, oryginalne, jedyne w swoim rodzaju. I taki efekt bardzo cenię!


Iwona Kubiak

Bardzo polecam ❤ Wspaniały kontakt i piękne projekty. Dzięki tej współpracy odzyskałam swój pokój. Małym nakładem finansowym powstało moje ulubione miejsce w domu. Miejsce gdzie odpoczywam i jest mi dobrze. Dziękuję ❤


Maria Pabich

Ponad przeciętna zdolność tworzenia pięknych wnętrz bez rujnowania kieszeni. To ogromna zaleta, nie dana przez matkę naturę wszystkim współczesnym dekoratorom. Maciejka poza talentem, smakiem, gustem, wiedzą popartą doświadczeniem po prostu rozumie człowieka i widzi człowieka.


Wioletta Piotrowska

Maciejka nie wychodząc ze swojej pracowni całkowicie odmieniła mój dom. Pierwsza drobna zmiana była jak iskra, od której wszystko się zaczęło. Dzięki jej wsparciu odkryłam jak chcę i lubię mieszkać ❤


Barbara Bielanik