Pakiet Stylowych Rozmów

e-Spotkania z osobistym doradcą stylu w poszukiwaniu rozwiązań idealnych dla Twojego wnętrza

gdy remont Cię przerasta

Wsparcie eksperta

Rozwiążję bieżące problemy, palące sprawy, techniczne zagwozdki. Służę wsparciem w komunikacji z wykonawcami,czy wiedzą w doborze materiałów. W dylematach stylistycznych, funkcjonalnych i praktycznych jestem Twoim kołem ratunkowym.

Wiedza projektanta

Moje wieloletnie doświadczenie pomaga, by stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom projektowym. Nakierowanie kreatywności na właściwe tory ułoży Twoje pomysły w harmonijną całość

Coachingowe podejście

Wysłucham Twoich potrzeb i zadam pytania, które uporządkują Twoje myśli. Sama ocenisz, czego Ci trzeba, co lubisz, co najbardziej Ci odpowiada. Stworzysz dom, który odzwierciedlać będzie Twoje wnętrze

Co otrzymasz:

Wsparcie
Wiedza
Rozwiązania
Pomysły
Szkice i linki
Efekty!

Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

1 SPOTKANIE

300

pln

 1,5 godziny

telefon/skype/whatsApp

4 SPOTKANIA

1000

pln

4xcall/miesiąc

rozmowy+maile+linki

8 SPOTKAŃ

1600

pln

8xcall/2 miesiące

rozmowy+maile+szkice

Mistrz podobno pojawia się wówczas, kiedy uczeń jest na to gotowy. Tak też było w przypadku mojego spotkania z Maciejką. Szykowałam się do remontu, ale w dobie nadmiaru, czułam się przytłoczona trendami, produktami, pomysłami, rozwiązaniami, które, chciałam wprowadzić i zrealizować. Potrzebowałam też wsparcia technicznego, sprawdzonych patentów, rozwiązań i dobrych produktów.
Po kilku spotkaniach online przestałam marnować czas na kolejne pomysły, szukać kolejnych produktów, myśleć kategoriami „da radę, lub nie” – zdałam się na Maciejkę – Ona to wszystko już wielokrotnie przerabiała i moje pomysły zaczęły się układać w całość, a sprawy techniczne przestały być problemem. Dziś mam swój dom, swoje miejsce, które odbija moje wnętrze. Jest moje, nie jest kalką, jest interpretacją mnie i moim energetycznym wsparciem.

Gabi

Konsultacja przez Skypa z Maciejką dała mi mnóstwo nowych pomysłów na lepsze zagospodarowanie mojego kącika webinarowego. Wcześniej nawet nie zastanawiałam się nad tym tak istotnym aspektem wizerunku mojej firmy. Dzięki spotkaniu, w ciągu kilku minut już wiedziałam co mam przesunać i ustawić tak, by moi spektatorzy skupili całą uwagę na mnie – co oczywiście zaraz wykorzystałam w webinarze.

Urszula Phelep urszula-phelep.com

Potrzebowałam coacha, który ze mną porozmawia na temat wnętrza mojego mieszkania, do którego dopiero co wprowadziłam się. Nastrój miałam nieszczególny, bo sterta pudeł, dużo pracy, nienowe mury i totalny brak czasu na urządzenie mieszkania połączony z potrzebą błyskawicznego „coś z tym zrobienia”. W trakcie sesji z Maciejką miałam okazję przedstawić swoje potrzeby, zostałam zrozumiana i wysłuchana a na deser zainspirowana do działań. Sama przyjemność pracy z tak profesjonalnym design coachem, który rozmawiając o wnętrzu domu, rozjaśnia i porządkuje wnętrze osobiste. Wierzcie mi to prawdziwa sztuka tak pracować i pomagać klientowi, który, tak jak ja, nie bardzo wiedział czego chce i na dodatek był przygnieciony pudłami.

Małgorzata – self coach