MOJE MOCNE STRONY

EMPATIA

Słucham i słyszę. Jestem uważna na Twoje emocje, potrzeby i marzenia. Biorę pod uwagę każde Twoje zdanie. Nie narzucam gotowych rozwiązań, ale pomagam odkryć to, na czym Ci zależy.

MOJE MOCNE STRONY

INTUICJA

Mam szósty zmysł do wnętrz, stylu i koloru. Wyczuwam ludzi i ich potrzeby. Pomagam Ci odkryć to, co będzie idealnie do Ciebie pasować

MOJE MOCNE STRONY

INSPIRACJA

 Otwieram perspektywy, pobudzam wyobraźnię, dodaję Twoim marzeniom odwagi do ich realizacji. Inicjuję pomysły, na które sama nie wpadniesz.

MOJE MOCNE STRONY

DOŚWIADCZENIE

Nie jestem tu od wczoraj. Zrealizowałam setki wnętrz, przeprowadziłam tysiące rozmów, poznałam niezliczone osobowości, sprostałam wielu wymaganiom. Możesz na mnie liczyć.

MOJE MOCNE STRONY

WYOBRAŹNIA

Jak przystało na zodiakalne Bliźnięta, z lekkością łączę skrajności, by tworzyły spójną całość. Dbam o właściwe proporcje we wszystkich aspektach wnętrzarskich, ale też o równowagę dla różnych gustów i potrzeb.

MOJE MOCNE STRONY

KOLOR

Mam naturalną umiejętność łączenia barw, wzorów i struktur. Każde "moje" wnętrze nabiera koloru. Dodaję odwagi do życia w pełnej skali barw!

MOJE MOCNE STRONY

ZAUFANIE

Relacje współpracy buduję na szacunku, w atmosferze spokoju i w poczuciu, że wszystko da się ogarnąć. Masz poczucie, że jesteś w dobrych rękach ;)

BIO

Kim jestem

Wnętrzami interesuję się od zawsze. Już jako mała dziewczynka wymyślałam historie, w których główną rolę zajmowało szczegółowe urządzenie domów wszystkim bohaterom moich bajek. Na budowanie fabuły brakowało mi zapału, więc zaczynałam nowe opowiadanie, by znów kreować przestrzeń dla nowych postaci. Te historyjki opowiadałam kolegom w przedszkolu podczas leżakowania. Cieszyły się większym zainteresowaniem, niż Czerwony Kapturek, czytany po raz kolejny.

W czasach szkolnych namiętnie wertowałam pisma wnętrzarskie, których kilka egzemplarzy miałam w domu, przywiezione “z Zachodu” Studiowałam po stokroć te same fotografie zagranicznych wnętrz, wyobrażając sobie, jak funkcjonują w nich realnie ludzie. To ugruntowało moje zainteresowania.

Całe moje życie zawodowe jest związane z kreowaniem przestrzeni. Od teatralnych scenografii i stoisk wystawowych w trakcie studiów, przez aranżacje sklepów, restauracji i biur, aż po moje ukochane wnętrza mieszkalne, które nieustająco projektuję, współtworząc Autorskie Studio Projektu Qubatura.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Szkoły Power of Coaching ACSTH w Warszawie. Ukończyłam także kurs design coachingu w amerykańskim Spencer Institute. Jestem projektantką wnętrz i mebli, specjalistką od kolorów i czarodziejką tworzenia szczęśliwych przestrzeni do życia.  W 2016 roku stworzyłam markę Design Coach™ jako unikalne połączenie projektowania wnętrz i life coachingu. Jestem prekursorką tej formuły pracy w Polsce w myśl idei, że design organizuje nasze życie w każdym obszarze, więc jest on doskonałym narzędziem na drodze wielu zmian życiowych. 

Dzisiaj projektowanie jest moją pasją, a design coaching jest moją misją! 

Obraz

Design, kolor i wolność są nieodłącznymi atrybutami mojej codzienności.

Jestem orędowniczką urządzania się we własnym stylu, tak w życiu, jak i we wnętrzu. Życie w zgodzie ze swoją naturą wymaga odwagi, by nie powielać sztampowych reguł i nie kopiować trendów. W tej drodze do odwagi bycia sobą, z pomocą przychodzi dobry design, dzięki któremu możemy wyrazić własną ekspresję, pokazać swoją wrażliwość i doświadczać życia. Moim zadaniem jest tak przekazywanie esencji dobrej estetyki, jak dodawanie odwagi do określania siebie w swojej nietuzinkowości.

Bywam prelegentką na konferencjach branżowych, organizuję warsztaty wnętrzarskie dla kobiet, jestem autorką wielu publikacji o roli domu oraz designu w naszym życiu. Przez wiele lat byłam jurorem w corocznym konkursie Dobry Design, a realizowane przeze mnie projekty wnętrz publikowane były na łamach wielu tytułów wnętrzarskich.

W wolnych chwilach lubię czytać książki, gotować kreatywnie, tańczyć spontanicznie i chłonąć przyrodę w różnych miejscach świata.

Obraz

Koliber jest moim emblematem marki, symbolizuje wolność i niezależność -  co pozwala działać kreatywnie i żyć w zgodzie ze sobą.

Koliber to także atrybut radości i lekkości. Jest symbolem koloru, światła i słońca. To piękno każdej chwili, która w swojej ulotności spija nektar życia.

Koliber w swojej symbolice zaprasza do zmiany ścieżki życia, spojrzenia na siebie i tworzenia nowej rzeczywistości. Wspiera marzenia i cele, pokazując jak wysoko możemy się wzbijać i inspiruje do dbania o swoją wewnętrzną przestrzeń. Ja w swojej pracy robię dokładnie to samo.

Obraz

Jeżeli robisz w życiu to, co lubisz, nie potrzebujesz hobby.

 

Karim Rashid